15 відгуків
+380 (67) 506-75-66
+380 (99) 005-57-77
+380 (97) 005-57-77
+380 (99) 005-57-77
Добрий господар обирає з кращого

Підмітальні пристрої

Підмітальні пристрої
Підмітають все дуже просто
Нові підмітальні пристрої STIHL вирішують будь-які проблеми пов'язані з прибиранням сміття. Доведено: вони працюють в 6 разів швидше, ніж робота мітлою. Ручна підмітальна машина STIHL може бути використана як в приватному господарстві для прибирання доріжок, так і в комунальному для очищення парковок і тротуарів від великого і дрібного сміття.
Ергономічний дизайн і стійкі колеса полегшують роботу оператора, а потужні щітки справляються не тільки з естетичної, але і з мокрим сміттям, не залишаючи від нього ні сліду. Високоефективні підмітальні системи STIHL MultiClean і MultiClean PLUS забезпечують рівномірну прибирання сміття, а досить місткий бункер дозволяє не відволікатися на постійну очищення техніки.
У нашому каталозі представлені два типи пристроїв, в тому числі – механічні та акумуляторні професійні підмітальні машини з високою потужністю. Вони ідеальні для великих площ і відрізняються малим робочим шумом, що дозволяє використовувати їх поблизу об'єктів з високими вимогами до рівня звуку. Використовуйте наші підмітальні машини для дачі або прибирання громадських місць – ви завжди залишитеся задоволені результатом і значно підвищите продуктивність робіт, не докладаючи для цього ніяких додаткових зусиль.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner